YS PARK SZCZOTKA 650

4700 pkt

Karbonowa szczotka YS Park o wymiarach 67 x 233 mm to produkt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających stylistów. Jej super lekka budowa, a także dostosowanie konstrukcji do pracy przy wysokich temperaturach i przy użyciu produktów do stylizacji, pozwalają szczotce utrzymać się stabilnie w dłoni w trakcie pracy stylisty.

 

Szczotki YS Park pozwalają również na znaczące skrócenie czasu pracy na włosach, jednocześnie umożliwiając stworzenie całej gamy stylizacji - bez względu na to, na jak wymagających włosach pracujemy. To niezastąpiony produkt w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

 

Termin dostawy: 4-5 tygodni.

Informacja o zmianie Regulaminu Programu Beauty Club Wella

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zmianie ulega Regulamin Programu Beauty Club Wella.


Zmiany obejmują zmianę treści punktu III Regulaminu dotyczącego ochrony danych osobowych.


Ponadto, uprzejmie informujemy, że w Serwisie została opublikowana Polityka prywatności.