YS PARK SZCZOTKA 580

4300 pkt

Karbonowa szczotka YS Park o wymiarach 60 x 233 mm to doskonałe narzędzie dla profesjonalnego stylisty włosów. Lekka budowa, mieszanina włosia naturalnego oraz sztucznego, a także konstrukcja dostosowana do pracy na wysokich temperaturach, jak i przy użyciu produktów do stylizacji włosów, to cechy, które pozwoliły stworzyć narzędzie do profesjonalnej stylizacji.

 

Dwa rodzaje włosia pozwalają zarówno na prostowanie włosów, jak i na budowanie objętości, zaś posiadający antystatyczne właściwości polyamid sprawia, że końcowy efekt stylizacji jest satysfakcjonujący zarówno dla klienta, jak i dla stylisty.

 

Termin dostawy: 4-5 tygodni.

Informacja o zmianie Regulaminu Programu Beauty Club Wella

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zmianie ulega Regulamin Programu Beauty Club Wella.


Zmiany obejmują zmianę treści punktu III Regulaminu dotyczącego ochrony danych osobowych.


Ponadto, uprzejmie informujemy, że w Serwisie została opublikowana Polityka prywatności.