WELLA SEM. L&L ALL Q3 2018

13340 pkt

PRAGNIEMY ZACHĘCIĆ CIĘ DO UDZIAŁU W NASZYCH SESJACH Z CYKLU LOOK AND LEARN. ROK 2018 KOŃCZYMY PRZEDSTAWIAJĄC WIELE NOWOŚCI W KATEGORIACH : KOLOR, PIELĘGNACJA ORAZ STYLIZACJA. DECYDUJĄC SIĘ NA SPĘDZENIE Z NAMI SOBOTNIEGO POPOŁUDNIABĘDZIESZ MÓGŁ ZAPOZNAĆ SIĘ Z : 

NOWY, UDOSKONALONY KOLESTON PERFECT – najczystszy kolor, jaki kiedykolwiek powstał. Wzbogacony w technologię ME+ i PURE BALANCE. Nowa farba uwzględnia najważniejsze dla klientki aspekty: optymalny efekt koloryzacji i zdrowe, wypielęgnowane włosy. 

System Professional Men – poznaj ultraspersonalizowane produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów i brody, które przywracają im energię, stworzone z myślą o nowoczesnych mężczyznach.  

Nioxin – marka w pełni wyspecjalizowana w pielęgnacji i stylizacji włosów cienkich i przerzedzonych odsłoni swoje nowe oblicze pełne świeżości i innowacji.  

INSTAMEET – dołącz do świata mediów społecznościowych i poznaj triki, które pomogą odnieść sukces na Instagramie i dotrzeć do nowych klientów! 

Z nowościami odwiedzimy 4 miasta Polski: 

20 października 2018 - Poznań 

10 listopada 2018- Warszawa 

17 listopada 2018- Gdynia 

8 grudnia 2018 - Kraków 

Zaczynamy o godzinie 17:30. Po popołudniu pełnym wrażeń relaksujemy się na afterparty!

Informacja o zmianie Regulaminu Programu Beauty Club Wella

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zmianie ulega Regulamin Programu Beauty Club Wella.


Zmiany obejmują zmianę treści punktu III Regulaminu dotyczącego ochrony danych osobowych.


Ponadto, uprzejmie informujemy, że w Serwisie została opublikowana Polityka prywatności.