SP DIA LUXEOIL LEKKI OLEJEK 75 ML

490 pkt

OFERTA LIMITOWANA! Maksymalna ilość produktu SP DIA LUXEOIL LEKKI OLEJEK 75 ML wynosi 5 szt. na danego klienta, niezależnie od ilości zamówień. Każde kolejne zamówienie, które przekroczy 5 szt., nie zostanie zrealizowane. (pozostała ilość: 5)

OFERTA LIMITOWANA! Maksymalna ilość produktów System Professional LuxeOil wynosi 5 szt. na danego klienta, niezależnie od ilości zamówień. Każde kolejne zamówienie, które przekroczy 5 szt., nie zostanie zrealizowane.

RECONSTRUCTIVE ELIXIR - ELIKSIR ODBUDOWUJĄCY KERATYNĘ (L4)

Błyskawiczny efekt miękkich włosów o intensywnym połysku. 
Do wszystkich rodzajów włosów. Odpowiedni nawet dla włosów cienkich. 
Odmienia i rekonstruuje włosy od wewnątrz i na zewnątrz, zapewniając błyskawiczne efekty. Ten wyjątkowy olejek chroni włosy przed przesuszeniem i długotrwale je wygładza. Dodaje im również połysku.

Informacja o zmianie Regulaminu Programu Beauty Club Wella

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zmianie ulega Regulamin Programu Beauty Club Wella.


Zmiany obejmują zmianę treści punktu III Regulaminu dotyczącego ochrony danych osobowych.


Ponadto, uprzejmie informujemy, że w Serwisie została opublikowana Polityka prywatności.