S-HEARTS-S SCALP BRUSH PRO – SZCZOTKA DO MYCIA, MASAŻU I STYLIZACJI

4400 pkt

Scalp Brush, czyli "rewolucyjną szczotka", której używa się głównie podczas mycia, aby pracować nad wyglądem fryzury od początku stylizacji. Wygodę używania podczas mycia zapewnia antypoślizgowa rączka.

 

Współpraca z inżynierami na etapie projektowania produktu pozwoliła na użycie najlepszych materiałów. Włosie wykonano z wyjątkowo wytrzymałej, nylonowej szczeciny i polimerowych włókien, które usuwają nagromadzone na włosach zanieczyszczenia. Scalp Brush Pro pozwala również na skuteczny masaż głowy, głębokie oczyszczenie skóry głowy, ułatwia rozczesywanie mokrych i suchych włosów.

 

Włosy pielęgnowane Scalp Brush Pro znacznie lepiej wchłaniają odżywki, które dopełniają ich pielęgnację.

 

Termin dostawy: 4-5 tygodni.

Informacja o zmianie Regulaminu Programu Beauty Club Wella

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zmianie ulega Regulamin Programu Beauty Club Wella.


Zmiany obejmują zmianę treści punktu III Regulaminu dotyczącego ochrony danych osobowych.


Ponadto, uprzejmie informujemy, że w Serwisie została opublikowana Polityka prywatności.