„Poradnik fryzjera, czyli obsługa doskonała w salonie fryzjerskim”, autor Iwona Marhulets

370 pkt

„Poradnik fryzjera, czyli obsługa doskonała w salonie fryzjerskim” – jest pierwszym na polskim rynku poradnikiem, kompleksowo przedstawiającym zasady profesjonalnej obsługi klienta. Dużym walorem książki są praktyczne przykłady rozmów fryzjera z klientem na poszczególnych etapach obsługi.

Dowiesz się między innymi, jak przeprowadzić konsultację, aby dobrać najlepszą fryzurę dla klienta. Jak również, w jaki sposób doradzić klientowi wykonanie zabiegu regenerującego włosy oraz produkty do pielęgnacji domowej i stylizacji, aby skorzystali z Twojej propozycji.

Książka przeznaczona jest dla właścicieli i menadżerów salonów fryzjerskich oraz wszystkich fryzjerów, niezależnie od stażu pracy.
Informacja o zmianie Regulaminu Programu Beauty Club Wella

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zmianie ulega Regulamin Programu Beauty Club Wella.


Zmiany obejmują zmianę treści punktu III Regulaminu dotyczącego ochrony danych osobowych.


Ponadto, uprzejmie informujemy, że w Serwisie została opublikowana Polityka prywatności.