ghd Zestaw z prostownicą Nocturne Gold Classic

12000 pkt

Marka ghd to światowy lider w dziedzinie prestiżowych urządzeń do stylizacji włosów. Współpracujemy z naukowcami i stylistami, aby opracowywać przełomowe technologie, które zapewniają pewność i nowe możliwości. Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, żeby suszyć, stylizować, podkręcać, pielęgnować i chronić włosy według najwyższych możliwych standardów.


PROSTOWNICA GHD GOLD CLASSIC V

szeroki wachlarz gładkich i lśniących stylizacji

• Stylizacja bez wysiłku dzięki INNOWACYJNEJ CERAMICZNEJ TECHNOLOGII GRZEWCZEJ, która intensyfikuje połysk włosów oraz umożliwia uzyskiwanie szybkich i trwałych efektów w salonie.

• WYPROFILOWANE PŁYTKI: suną po włosach, zapewniając bezproblemową stylizację i doskonałe efekty, dzięki temu, że równomiernie chwytają i ogrzewają pasma w trakcie przesuwania się po nich.

• ZAOKRĄGLONA OBUDOWA RĄCZEK: pozwala łatwiej układać loki i fale oraz podkręcać końce.

• ZDROWSZY WYGLĄD WŁOSÓW: 185°C – ta optymalna temperatura stylizacji, która zapewnia włosom gładki wygląd i eliminuje efekt ich puszenia się.

• Nakładka ochronna na płytki grzewcze, 2-letnia gwarancja, uniwersalne napięcie, automatyczny tryb uśpienia, czas nagrzewania: 30 sek.

Limitowany zestaw Nocturne zawiera:

limitowaną prostownicę ghd V® gold z kosmetyczką - etui odpornym na wysoką temperaturę

oraz ekskluzywny lakier do paznokci OPI - odcień Black Cherry Chutney.

Informacja o zmianie Regulaminu Programu Beauty Club Wella

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zmianie ulega Regulamin Programu Beauty Club Wella.


Zmiany obejmują zmianę treści punktu III Regulaminu dotyczącego ochrony danych osobowych.


Ponadto, uprzejmie informujemy, że w Serwisie została opublikowana Polityka prywatności.