Kreatywne Strzyżenia Męskie w Akademii Babicz

24000 pkt

CELE SZKOLENIA:

Szkolenie dostarczy Ci wiedzy, dzięki której Twoja praca przejdzie prawdziwą transformację. Będziesz świadomie tworzyć własne projekty fryzur, a my damy Ci do tego narzędzia.  Rozpocznij z Nami swoją nową drogę, która pozwoli Ci osiągnąć wyższy poziom .

Czas trwania: 3 dni

Forma zajęć : teoretyczno  – praktyczna. Część praktyczna wykonywana jest na modelach, których zapewnia Akademia.

TEMATYKA ZAJĘć:

Moduł 1 i 2 ( 1 i 2 dzień) – techniki strzyżenia męskiego klasycznego z uwzględnieniem budowy sylwetki (analiza kształtu twarzy klienta).

Moduł 3 (3 dzień) –  techniki strzyżenia męskiego według najnowszych trendów  i kolekcji Akademii Babicz z uwzględnieniem analizy budowy sylwetki i kształtu zarostu.

-Szkolenie posiada CERTYFIKAT JAKOŚCI USŁUG – Akredytacja Małopolskiego Kuratorium Oświaty. Uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu (zgodnie z paragrafem 6 rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki z dn. 3 lutego 2006r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych Dz.U.Nr31,poz.216) oraz certyfikat Akademii Stylizacji

-Istnieje możliwość rezerwacji noclegów.

-Jeśli masz więcej pytań zadzwoń: +48 509 402 204 lub napisz: szkolenia@babiczandbabicz.com

- Szkolenie w Akademii Babicz (ul. Starowiślna 10, Kraków). Zapisy poprzez Doradcę Handlowego bezpośrednio w Akademii Babicz.

Informacja o zmianie Regulaminu Programu Beauty Club Wella

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zmianie ulega Regulamin Programu Beauty Club Wella.


Zmiany obejmują zmianę treści punktu III Regulaminu dotyczącego ochrony danych osobowych.


Ponadto, uprzejmie informujemy, że w Serwisie została opublikowana Polityka prywatności.